Repertuar kina Goplana w Połczynie-Zdroju


 

ANDROPAUZA 3. CZYLI JAK ŻYĆ I NIE ZWARIOWAĆ  (Polska • spektakl teatralny • 120 min.• )
9.04 (poniedziałek) 19:00 KUP BILET REZERWACJA
9.04 (poniedziałek)DOSTAWKI 19:00 KUP BILET REZERWACJA

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota , brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Miernota reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje.

Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”

Zapraszamy Państwa na wieczór pełen śmiechu, przygód, sytuacji absurdalnych! Wieczór pełen wzruszeń, zaskoczeń i niespodzianek! Zapraszamy na arcyzabawną opowieść o tym, że prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Że nie ważna jest ilość zer przy liczbie twoich lat przeżytych, ale radosne i otwarte serce!

Jeden z naszych bohaterów, po nieprawdopodobnej przygodzie, która odmieniła na dobre jego życie, krzyczy ponad oceanem: „Teraz dopiero zaczynam żyć!!!!!”

Bawcie się, śmiejcie się i płaczcie razem z nami, w myśl refrenu pieśni finałowej:

Starość nie chroni przed miłością

Lecz miłość chroni przed starością

Bo prawda jest taka, że się nie starzeje

Serce ,które kocha i wiecznie się śmieje!

Sztukę „Andropauza 3 – czyli jak żyć i nie zwariować ” napisali Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, na podstawie pomysłu Leszka Kwiatkowskiego.

Reżyserią zajęli się autorzy: Piotr Dąbrowski i Katarzyna Mikiewicz, a zagrają dla Państwa znakomici aktorzy scen teatralnych, filmu i telewizji.

Obsada wymiennie :

Hrabia – M. Damięcki , T. Ross, P.Skarga

Sławek – D. Gnatowski , A .Zaborski, S. Maciejewski

Behemot – A.Dziurman,B.Kalus P. Dąbrowski

Miernota – P. Pregowski, J.Kawalec , M. Pietrzak

Rola żeńska – A. Załęcka, K. Mikiewicz , M.Damięcka, A.Dąbrowska


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

GNOMEO I JULIA : TAJEMNICA ZAGINIONYCH KRASNALI  (USA, Wlk. Brytania• animacja • 86 min.• )
22.03 (czwartek) 15:15 KUP BILET REZERWACJA
22.03 (czwartek) 17:00 KUP BILET REZERWACJA
23.03 (piątek) 15:15 KUP BILET REZERWACJA
23.03 (piątek) 17:00 KUP BILET REZERWACJA
24.03 (sobota) 15:15 KUP BILET REZERWACJA
24.03 (sobota) 17:00 KUP BILET REZERWACJA

Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powracają w zupełnie nowym filmie! Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom.
Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

PITBULL.OSTATNI PIES  (Polska • sensacyjny • 120 min.• )
22.03 (czwartek) 18:30 KUP BILET REZERWACJA
22.03 (czwartek) 20:45 KUP BILET REZERWACJA
23.03 (piątek) 18:30 KUP BILET REZERWACJA
23.03 (piątek) 20:45 KUP BILET REZERWACJA
24.03 (sobota) 18:30 KUP BILET REZERWACJA
24.03 (sobota) 20:45 KUP BILET REZERWACJA

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…


 

SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

JASKINIOWIEC (Wlk.Brytania, Francja • animacja, przygodowy • 89 min.• )
24.03 (sobota) 13:30 KUP BILET REZERWACJA
25.03 (niedziela) 13:30 KUP BILET REZERWACJA

W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

JESTEM NAJLEPSZA.JA, TONYA  (USA • dramat, biograficzny, sportowy • 120 min.• )
29.03 (czwartek) 120:30 KUP BILET REZERWACJA
30.03 (piątek) 20:30 KUP BILET REZERWACJA
31.03 (sobota) 20:30 KUP BILET REZERWACJA

W 1994 r. światem amerykańskiego łyżwiarstwa figurowego wstrząsnął brutalny napad na obiecującą zawodniczkę, Nancy Kerrigan. Jeszcze bardziej wstrząsające okazały się doniesienia, jakoby za atakiem stali bliscy Tonyi Harding, łyżwiarki konkurującej z Nancy, a być może i ona sama. Widzowie mogliby oczekiwać obrazu przedstawiającego walkę Kerrigan o powrót do sprawności oraz jej późniejszy sukces na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Lillehammer, gdzie zdobyła srebrny medal. Film koncentruje się jednak na losach Tonyi.


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

TWARZ  (Polska • dramat • min.• )
6.04 (piątek) 18:00 KUP BILET REZERWACJA
6.04 (piątek) 20:30 KUP BILET REZERWACJA
7.04 (sobota) 18:00 KUP BILET REZERWACJA
7.04 (sobota) 20:30 KUP BILET REZERWACJA
8.04 (niedziela) 18:00 KUP BILET REZERWACJA
8.04 (sniedziela) 20:30 KUP BILET REZERWACJA

Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

KOBIETA SUKCESU  (Polska • komedia romantyczna • 105 min.• )
5.04 (czwartek) 16:00 KUP BILET REZERWACJA
5.04 (czwartek) 18:00 KUP BILET REZERWACJA
5.04 (czwartek) 20:00 KUP BILET REZERWACJA
12.04 (czwartek) 16:00 KUP BILET REZERWACJA
13.04 (piątek) 16:00 KUP BILET REZERWACJA
14.04 (sobota) 16:00 KUP BILET REZERWACJA
15.04 (niedziela) 16:00 KUP BILET REZERWACJA

Główną bohaterką jest Mańka (Agnieszka Więdłocha), szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem (Mikołaj Roznerski) przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę (Julia Wieniawa), młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr (Bartosz Gelner), którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

LUIS I OBCY  (Niemcy, Luksemburg, Dania • animacja • 89 min.• 2D)
6.04 (piątek) 13:00
7.04 (sobota) 15:00
8.04 (niedziela) 13:00
12.04 (czwartek) 14:00
13.04 (piątek) 14:00
15.04 (niedziela) 14:00

12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

LUIS I OBCY  (Niemcy, Luksemburg, Dania • animacja • 89 min.• 3D)
6.04 (piątek) 15:00
7.04 (sobota) 13:00
8.04 (niedziela) 15:00

12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

TOMB RAIDER  (USA, Wlk. Brytania • przygodowy • 118 min.• )
20.04 (piątek) 18:00
21.04 (sobota) 18:00
22.04 (niedziela) 18:00


Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?


 

   


Ulga przysługuje rencistom, emerytom, kombatantom oraz uczniom i studentom do 26. roku
życia.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej dla grup zorganizowanych
. Atrakcyjne, niższe ceny oraz możliwość zorganizowania dodatkowych seansów przysługuje grupom składającym się z minimum 20 osób. Więcej informacji pod numerem tel.: 797 816 008.
Rezerwacja biletów Rezerwacji na seanse można dokonywać w kasie kina od czwartku do niedzieli od 12:00 do czasu rozpoczęcia ostatniego seansu lub telefonicznie pod numerem: 94 712 84 69 w godzinach otwarcia kasy kina. Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej pół godziny przed seansem.

3 Comments

on “Repertuar kina Goplana w Połczynie-Zdroju