Repertuar kina Goplana w Połczynie-Zdroju

CENY BILETÓW  2D   3D 
bilet normalny 17 zł 19 zł
bilet ulgowy 15 zł 17 zł

 


 

 

CUDOWNA TERAPIA  (• spektakl teatralny • 120 min.• )
8.10 (poniedziałek) 20:00 KUP BILET

Terapia – to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego.

Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. W efekcie otrzymujemy CUDOWNĄ TERAPIĘ: komedię małżeńską, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują „istnienie we dwoje”.

Joanna – egzystencjalna zapaśniczka, kobieta z pretensjami i Valentin – nadwrażliwy choleryk rozwiązujący problemy za pomocą piły tarczowej, czyli państwo Norek, to doświadczone małżeństwo, które postanawia się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybierają się jednak do wybitnego psychoterapeuty, tym samym dając sobie ostatnią szansę. Czy za pomocą tradycyjnych metod i ćwiczeń uda się wybitnemu specjaliście pojednać parę, której jedynym punktem wspólnym jest urządzanie sobie piekła? Gdzie jest granica wytrzymałości psychoterapeutycznego profesjonalizmu? Kto tu jest wariatem: pacjent czy prowadzący terapię? Co takiego może zrodzić się kilkadziesiąt metrów pod wodą?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w najnowszej inscenizacji sztuki Daniela Glattauera „Cudowna terapia”.

Pamiętajcie, że „Cudowna terapia” działa pod warunkiem, że się nie opuści żadnego spotkania. Zatem: do zobaczenia w sali kina Goplana!

Autor: Daniel Glattauer
Tłumaczenie: Marek Szalsza
Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz
Scenografia i kostiumy: Dorota Kalitowicz
Muzyka: Krzysztof Matysiak


 

 

KLIMAKTERIUM 1  (• spektakl teatralny • 120 min.• )
17.11 (sobota) 19:00

Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając ”to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.


INIEMAMOCNI 2  (USA • animacja • 125 min)
19.07 (czwartek) 14:00
19.07 (czwartek) 16:30
19.07 (czwartek) 18:45
20.07 (piatek) 14:00
20.07 (piątek) 16:30
20.07 (piatek) 18:45
21.07 (sobota) 14:00
21.07 (sobota) 16:30
21.07 (sobota) 18:45
22.07 (niedziela) 15:30
22.07 (niedziela) 18:00

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

JURASSIC PARK: UPADŁE KRÓLESTWO  (Hiszpania/USA• akcja, science-fiction, przygodowy •124 min • 2D napisy )
27.07 (piątek) 20:30 KUP BILET REZERWACJA
28.07 (sobota) 20:30 KUP BILET REZERWACJA
29.07 (niedziela) 20:30 KUP BILET REZERWACJA

Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory.
Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.


KUBA GUZIK  (Niemcy • przygodowy, familijny• 95 min)
28.07 (sobota) 16:00 KUP BILET REZERWACJA
29.07 (niedziela) 16:00 KUP BILET REZERWACJA
30.07 (poniedziałek) 13:00 KUP BILET REZERWACJA
2.08 (czwartek) 15:00 KUP BILET REZERWACJA
3.08 (piątek) 15:00 KUP BILET REZERWACJA
4.08 (sobota) 15:00 KUP BILET REZERWACJA
5.08 (niedziela) 15:00 KUP BILET REZERWACJA

Dawno, dawno temu, pośród szerokich wód oceanu była sobie maleńka wyspa z jedną linią kolejową, dwiema górami i populacją liczącą aż czterech mieszkańców. Pewnego dnia, listonosz przywozi tam tajemniczą paczkę, w której schowany jest mały chłopczyk. Gospodarze przyjmują dziecko z otwartymi ramionami, nazywają go Kuba Guzik i opiekują się nim jak własnym. Po upływie 10 lat od tego zdarzenia, jeden z mieszkańców wyspy – a zarazem najlepszy przyjaciel chłopca – postanawia opuścić wyspę przy pomocy swojej niezwykłej lokomotywy. Po kilku przeróbkach pojazd jest gotowy do podróży przez wodę. Kuba, mimo początkowego sprzeciwu maszynisty, dołącza do niesamowicie zapowiadającej się wyprawy. Chłopiec ma nadzieję, że dowie się skąd pochodzi i kim naprawdę jest. Ogromne fale wzburzonego morza wyrzucą ich na brzeg krainy, w której rządzi cesarz Ping Pong. Okazuje się, że władca bardzo potrzebuje pomocy dwójki przyjaciół, bowiem groźni piraci porwali jego piękną córkę – księżniczkę Li Si. Bohaterowie ruszają na ratunek. Przed nimi krainy pełne smoków, wulkanów i niebezpieczeństw, których nie spodziewa się nawet największa wyobraźnia. Zaczyna się największa przygoda!


 

SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

NA GŁĘBOKĄ WODĘ  (Wlka. Brytania• dramat • 91 min.• )
28.07 (sobota) 18:00 KUP BILET REZERWACJA
29.07 (niedziela) 18:00 KUP BILET REZERWACJA

Donald Crowhurst to wizjoner, geniusz, oszust. Pomysłowy wynalazca, weekendowy żeglarz, który postanowił, że uda mu się to, czego nikt inny przed nim nie dokonał. Kiedy okazuje się, że budowany latami biznes bankrutuje, by wyjść z długów, uratować honor i zapewnić byt rodzinie decyduje się na desperacki krok. Bierze udział w żeglarskim wyścigu dookoła świata – Sunday Times Golden Globe. Bez doświadczenia, bez przygotowania, nie zbaczając z trasy musi przetrwać samotną podróż. Czy spryt zastąpi umiejętności i wiedzę? Na co zdobędzie się zdesperowany człowiek, by nie zawieść ukochanej żony i wygrać nagrodę?


CO W TRAWIE PISZCZY  (Francja • animacja •88 min)
1.08 (środa) 13:00 KUP BILET REZERWACJA
2.08 (czwartek) 13:00 KUP BILET REZERWACJA
3.08 (piątek) 13:00 KUP BILET REZERWACJA
4.08 (sobota) 13:00 KUP BILET REZERWACJA
5.08 (niedziela) 13:00 KUP BILET REZERWACJA

Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

WHITNEY  ( Wielka Brytania/USA • biograficzny, dokument • 120 min.• )
2.08 (czwartek) 18:00 KUP BILET REZERWACJA
3.08 (piątek) 18:00 KUP BILET REZERWACJA
4.08 (sobota) 18:00 KUP BILET REZERWACJA
5.08 (niedziela) 18:00 KUP BILET REZERWACJA

Wyreżyserowany przez laureata Oscara – Kevina Macdonalda („Ostatni król Szkocji”, „Czekając na Joe”) i wyprodukowany przez dwukrotnego zdobywcę Nagrody Akademii – Simona Chinna („Sugar Man”, „Człowiek na linie”) poruszający dokument poświęcony pamięci legendy muzyki pop i R&B – Whitney Houston. „Chwytający za serce” (The Guardian), a przy tym intymny i porażająco szczery filmowy portret, dający wyjątkowe spojrzenie na życie, zawrotną karierę oraz powolny upadek, obdarzonej niespotykanym wręcz talentem gwiazdy. Wypełniony wspomnieniami najbliższych artystki, niepublikowanymi wcześniej filmami oraz muzyką, która już dziś uzyskała status nieśmiertelności.


SEANSE ODBYWAJĄ SIĘ PRZY KAŻDEJ ILOŚCI WIDZÓW

SICARIO 2. SOLDADO  ( Włochy, USA • akcja, dramat • 122 min.• )
2.08 (czwartek) 20:30 KUP BILET REZERWACJA
3.08 (piątek) 20:30 KUP BILET REZERWACJA
4.08 (sobota) 20:30 KUP BILET REZERWACJA
5.08 (niedziela) 20:30 KUP BILET REZERWACJA

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.

To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.


KSIĄŻĘ CZARUŚ  (Kanada, USA • animacja, przygodowy, musical• 90 min)
9.08 (czwartek) 13:00 KUP BILET REZERWACJA
10.08 (piątek) 13:00 KUP BILET REZERWACJA
11.08 (sobota) 13:00 KUP BILET REZERWACJA
12.08 (niedziela) 13:00 KUP BILET REZERWACJA

Dawno, dawno temu niegodziwa Królowa rzuciła urok na małego księcia Filipa. Zaklęcie sprawia, że teraz młodzieniec zakochuje się w każdej napotkanej dziewczynie, od razu się oświadczając. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich wierzy, że przystojny książę ożeni się właśnie z nią. Ojciec Filipa, kompletnie nieświadomy klątwy, jaka ciąży nad jego synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia chłopakowi ultimatum – albo znajdzie wreszcie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Filip, wspierany przez sprytną złodziejkę Lenore, wyrusza w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia.


 

   


Ulga przysługuje rencistom, emerytom, kombatantom oraz uczniom i studentom do 26. roku
życia.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej dla grup zorganizowanych
. Atrakcyjne, niższe ceny oraz możliwość zorganizowania dodatkowych seansów przysługuje grupom składającym się z minimum 20 osób. Więcej informacji pod numerem tel.: 512 258 535
Rezerwacja biletów Rezerwacji na seanse można dokonywać w kasie kina od czwartku do niedzieli od 12:00 do czasu rozpoczęcia ostatniego seansu lub telefonicznie pod numerem: 512 258 535 w godzinach otwarcia kasy kina. Zarezerwowane bilety należy odebrać najpóźniej pół godziny przed seansem.

3 Comments

on “Repertuar kina Goplana w Połczynie-Zdroju