Klub Tańca OMEN – podsumowanie roku artystycznego

19 czerwca na scenie Kina Goplana zaprezentowały się połczyńskie i świdwińskie grupy Klubu Tańca i Fitness OMEN. Było to widowisko podsumowujące Rok Artystyczny 2016/2017.

Zaproszono na pokaz formacji tanecznych show dance, disco dance i hip-hop oraz pokaz tańca towarzyskiego. Występowali tancerze w różnym wieku – przed pełną widownią zatańczyły grupy przedszkolne, dziecięce i młodzieżowe oraz dorośli. Nad całością czuwała instr. Iwona Kruk.
Obejrzeliśmy m.in. układy „Maska”, „O poranku”, „Smerfowe disco”, „Yabba-dabba-doo”, „Zostań”, „Kraina Lodu”, „Wirus”, „Police”.
Gratulujemy tancerzom i Pani Iwonie wspaniałego, żywiołowego widowiska!

Było też zupełnie nieoficjalne zakończenie roku artystycznego: 26 czerwca w Hacjendzie w Redle odbyła się impreza integracyjna, w tradycyjnym Pikniku wzięli udział tancerze, rodzice oraz uczestnicy zajęć fitness. Klub składa podziękowania: Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju za pomoc w organizacji Pikniku, Burmistrzowi Miasta Świdwin – Janowi Owsiakowi oraz PSS Społem w Połczynie-Zdroju – Ewie Majewskiej za dofinansowanie nagród, Pani Ani z Hacjendy w Redle za miłą i profesjonalną współpracę oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i ulepszenia imprezy.

Fot. – Piotr Gawroński (Goplana), Mariola Marszałek (Piknik)